Svet-Stranek.cz
Osobní stránka na adrese: prosperita.firemni-web.cz

Úvod - proč vydělávat:Osobní stránka na adrese: prosperita.firemni-web.cz

Úvod - proč vydělávat

Také to jde s Vašimi financemi od deseti k pěti?
Zdaleka nejste sami. Tato situace postihla většinu lidí v ČR a co je nejhorší, nevypadá to, že by v blízké době mohlo dojít ke zlepšení. Právě naopak.

Celosvětová finanční krize se stále zvětšuje v rozporu s oficiálními zprávami, které hovoří o opaku. Odbormíci ve finační sféře již nepochybují o pádu dolaru, který vidí jako nevyhnutelný, liší se jen v názoru, kdy k tomuto jevu dojde. Od 2 - 4 měsíců po max. 5 let.
Bohužel tato neblahá událost nepostihne jen USA. Euro je podloženo dolarem ze 75%, koruna na tom určitě nebude o nic lépe. Jaký tedy asi bude dopad na ekonomiku ostatních zemí? Následek bude odpovídat měnové reformě.
Kdo může a uvědomuje si to , snaží se proti tomu zabezpečit. Bohatí lidé investují do půdy, zlata a investičních diamantů. Bohužel, ne každý na takové investice má.
Moudří lidé se snaží rychle své peníze rozmnožit na Forexu, burze nebo výhodnými obchodními projekty, aby je opět mohli investovat do půdy a do zlata.
Většina lidí se ale shání po "jistém" zaměstnáním s "jistým" příjmem, tak, jak byli zvyklí dříve a myslí si, že to pro budoucnost stačí.
Samozřejmě, že trvalý pracovní poměr je důležitá věc. Ale na zabezpečení na nadcházející neblahé události rozhodně nestačí.

Proto je třeba hledat ještě další řešení. A to co nejdříve. A o to se snažím také já.

Poslední dobou se objevují projekty, které nabízí i obyčejným lidem možnost si podstatně přivydělat.
Samozřejmě, člověk, kerý se tím nezabývá, nemusí rozlišit na první pohled solidnost nabízené příležitosti.

Já se těmito projekty zabývám už nějakou dobu a má proto určitý přehled o tom, který opravdu funguje a který ne.
Protože pracuji pro sebe, snažím se samozřejmě zúčastnit se těch projektů, kde mám ověřeno, že o své peníze nepřijdu.

Ale protože v těchto systémech je člověk většinou odměňován za nové členy, nezmohu nic sama a jsem odkázána na lidi, kteří také nechtějí skončit jako žebráci a chtějí se také zabezpečit na horší časy.

Zkuste se přidat i Vy. Nečekejte, až se vaše finanční situáce zhorší natolik, že už nebudete mít vůbec na nic.

Držme při sobě. Zabezpečme už teď svoji budoucnost a budoucnost svých dětí. Společně to dokážeme. Ale nesmíme čekat příliš dlouho. Až se probudíte, už může být pozdě.